Klinika Chirurgi Plastycznej Uszu Derm-Estetyka w Gdańsku

Korekta odstających uszu u dzieci

Korekta odstających uszu u dzieci może być przeprowadza po ukończeniu przez dziecko 6-7 roku życia. Zabieg ten wykonuje się głównie z uwagi na brak wykształconej grobelki lub jej nieprawidłowy wygląd, a także z uwagi na różne zmiany anatomiczne ucha powodujące jego nieprawidłowa pozycje względem czaszki.

W przypadku małych dzieci, bardzo ważna jest świadomość malucha dolegliwości bólowych, jakie mogą wiązać się z zabiegiem oraz jego współpraca i chęć zmiany wyglądu. Zabieg trwa około 1-1,5 godziny i wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym lub całkowitym, w zależności od wieku i predyspozycji pacjenta.

My Services

Cena korekty odstających uszu u dzieci

Cena obejmuje zabieg, zmianę opatrunków i zdjęcie szwów (znieczulenie miejscowe).
3800 zł

Cena zabiegu

Masz pytanie dnośnie zabiegu korekty uszu u dzieci?

Umów się na konsultację z jednym ze specjalistów wykonujących zabieg korekty odstających uszu u dzieci.
Możesz to zrobić telefonicznie, mailowo lub poprzez wypełnienie formularza w zakładce kontakt.

Komentarz

  • Przeprowadzona u was korekta odstających uszu u mojej Hani, odmieniła jej życie. Ma 11 lat a jej rówieśnicy śmiali się z tego, jak wygląda.. wracała po szkole z płaczem i nie chciała wychodzić z domu. Zdecydowaliśmy się z mężem na zabieg, żeby zaoszczędzić jej tego smutku, i żeby na starsze lata nie musiała czuć się jak wyrzutek i to była najlepsza decyzja. Teraz czuje się lepiej, wszystko nadal się goi, ale już widzę w niej więcej życia i radości. Bardzo dziękujemy!

Dodaj komentarz